Pages

Navigation Menu

Pokazywanie postów oznaczonych etykietą must have. Pokaż wszystkie posty

Spring must-have



1. tutaj 2. tutaj 3. tutaj 4. tutaj 5. tutaj 6. tutaj


Wiosna coraz bliżej, a co za tym idzie - pora na odświeżenie garderoby. Czas przejrzeć schowane do tej pory rzeczy, z niektórymi się pożegnać i oczywiście, najprzyjemniejsza część, wybrać się na zakupy. :) Pomyślałam, że dobrym pomysłem będzie zestawienie paru propozycji na najbliższe miesiące, które ułatwią mi, a może i Wam, poszukiwania.

 
Outweary...
... z dominującą klasyką. Czerni w mojej szafie jest zdecydowanie zbyt wiele, więc jednym z postanowień na ten rok jest jej ograniczenie, dlatego starałam się szukać kolorów. Zielenie, brązy i szarości są popularnymi zamiennikami, w których większość na pewno będzie czuła się komfortowo. Warto pomyśleć również o różu, w końcu wiosna powinna kojarzyć się z delikatnością i pięknem. :) Nie mogło jednak zabraknąć klasyki - jeansu i skórzanej kurtki, która, na niekorzyść mojego postanowienia, z czernią stanowi nieodłączny duet.  



1. tutaj 2. tutaj 3. tutaj 4. tutaj 5. tutaj 6. tutaj

 T-shirty i koszule...
... coś, czego nigdy dość. Róże i szarości coraz bardziej do mnie przemawiają, więc sądzę, że już niebawem po nie sięgnę, szczególnie w klasycznych zestawieniach. W codziennych, casualowych outfitach prawdopodobnie postawię na bordo, biel i brąz. Natomiast kolorowe t-shirty z pewnością sprawdzą się w cieplejszych miesiącach.


1. tutaj 2. tutaj 3. tutaj 4. tutaj 5. tutaj 6. tutaj

 Dodatki...
... z pewnością ulubiony fragment każdej stylizacji. Moim faworytem są plecaki, które wpasują się w praktycznie każdy zestaw, jednocześnie zapewniając komfort. Bardzo podoba mi się też wykorzystanie holografu, o czym przekonacie się w jednym z kolejnych postów. Kapelusze i okulary są absolutną klasyką, te drugie w ostatnim sezonie pogubiłam, więc pora zaopatrzyć się w nowe. :)


Na co stawiacie tej wiosny?


Autumn must-have



1. tutaj  2. tutaj  3. tutaj  4. tutaj  5. tutaj  6. tutaj

Must have - November

Ależ ze mnie geniusz. Nie ma to jak zrobić ciasto do kubka w 5 min i dodać za mało cukru i za dużo kakao, a później narzekać, geniusz, geniusz c: Przejdźmy do tematu posta. 
W ostatnim czasie, dosłownie w przeciągu paru tygodni skompletowałam prawie całą moją dotychczasową listę must have, czym sama się zadziwiłam. Kilka rzeczy jest jeszcze w drodze, niektóre mieliście już okazję zobaczyć w postach, a o innych nie macie jeszcze pojęcia. Jeszcze :D Niedługo zbiorę najnowsze "łupy" i zrobię z tego większą notkę :) No ale cóż, jak wiele byśmy nie miały, zawsze chcemy więcej, szczególnie jeśli chodzi o ubrania i dodatki, prawda dziewczyny? :) Dlatego niedawno stworzyłam kolejną, tym razem o wiele mniejszą listę must have na nadchodzący miesiąc. Nie są to jednak tylko i wyłącznie ubrania i dodatki, dlatego podzieliłam to na dwie części. Pierwsza zawiera te, wymienione wyżej:
Bluza, pierścionki, komin - H&M
Kolczyki - Reserved
Koszula - Oasap

Chyba nie ma sensu ich jakoś szczegółowo wyjaśniać. Bluz nigdy za wiele, komin przyda się na zimę, koszula woła: "Bierz mnie, bierz, nie wolno Ci zamówić nic innego!", a biżuteria po prostu bardzo mi się podoba (: Do tego dochodzą jeszcze ciemnozielone spodnie, których nigdzie nie mogę znaleźć oraz nowy portfel. :)

Druga natomiast składa się z akcesoriów do pokoju i użytku codziennego:
Ostatnio mam manię na palenie świeczek, także zarówno kominek jak i waniliowe cudeńko bardzo by mi się przydały :) Łączona ramka na zdjęcia jest funkcjonalna i wygląda ciekawie, a kubek termiczny przydałby mi się podczas różnych wyjść.

A tutaj mam dla Was wyniki konkursu! Wybrany sweterek wygrywa...
...karaslysz@wp.pl

Gratuluję! :)


A jakie są Wasze najnowsze "pragnienia"? :)
Trzymajcie się!

Must have - spring 2013

Na wielu blogach zauważyłam już listy must have na wiosnę, więc stwierdziłam, że nie zaszkodzi, jeśli i ja sobie taką sprawię ;) Większość rzeczy nęka mnie już od dawna, ale niektóre przyszły mi do głowy dopiero podczas tworzenia tej listy. Mam nadzieję, że chociaż połowa z tych cudeniek wpadnie w moje ręce :p