Pages

Navigation Menu

Pokazywanie postów oznaczonych etykietą white shirt. Pokaż wszystkie posty

Ben Cocks | Busy Dream




Wykorzystując ostatnie dni, realizuję pozostałe wakacyjne plany, w tym przygotowuję trochę zdjęć na zapas, aby we wrześniu na blogu nie wiało pustką. I tak jestem z siebie zadowolona (i oczywiście z moich fotografów, którzy ciągle się dla mnie poświęcają i marnują swój czas na moje zachcianki :). W poprzednim roku na blogu działo się niewiele, przez co trochę straciłam, ale dzięki temu na nowo mogłam go docenić, zdać sobie sprawę z tego, jak jest dla mnie ważny, a w styczniu obiecać sobie, że w tym roku wszystko nadrobię i postaram się jak nigdy dotąd. To, co robię, zaczyna podobać mi się coraz bardziej, dzięki czemu posty pojawiają się regularnie i poświęcam im więcej uwagi. Nie wiem, jak to będzie od teraz, nowa szkoła, zapewne o wiele mniej czasu, trudności z dopasowaniem się z drugą osobą i oczywiście pogoda, która nie bywa łaskawa podczas zimnych miesięcy. Mimo wszystko myślę pozytywnie i wierzę, że dam radę. :)

Jak za honor i szacunek mam zbudowac wspólny dom nam?

Statystyki wskazują na to, że ostatni post przyciągnął Waszą uwagę, z czego bardzo się cieszę. :) Kiedyś byłam o wiele bardziej aktywna w blogosferze, później przez długi czas było słabo, przez co straciłam część czytelników. Obiecałam jednak, że od tego roku "wracam" na nowo i jak na razie się pilnuję, sesje są regularne i choć trochę ciekawsze, niż dotychczas. Mam nadzieję, że Wam też się podobają. :)

Within Temptation | Whole World is Watching


Jak minęły Wam święta? Ja wynudziłam się okropnie, ale czasami i to jest potrzebne. Do poniedziałku mam praktycznie wolne dni, a pogoda trafiła idealnie - jest pięknie. Dziwnie jest się tak od razu przestawić, a nagły brak lekkich koszulek dał się właśnie we znaki. 
Korzystając z okazji, wybrałyśmy się dziś na króciutką sesję. Zobaczyć możecie mój strój z uroczystości, w której niedawno brałam udział. Sprawdził by się równie dobrze na przykład podczas świąt. ;) Miłego oglądania.
Btw. czy tylko ja cierpię na brak pomysłów co do miejsc na sesje? Znudziły mi się już dotychczasowe, a pod ręką nic specjalnego nie dostrzegam... Muszę trochę nad tym pomyśleć. 
photos by Weronika

koszula - Oasap; spódniczka - Pretty Girl; torebka, pierścionki, okulary - H&M; baleriny - Deichmann; zegarek, bransoletka - Granashop; pasek - Kari

Tradycyjnie proszę o kliknięcie w link powyżej i z góry bardzo dziękuję. :)