Pora na drugą część zdjęć z ostatniego wyjazdu! W pierwszym poście (tutaj) zawarłam zdjęcia samego Gdańska, natomiast dziś mam dla Was mix z pozostałych miejscowości, których było naprawdę sporo.
Ostatni wyjazd był jedną z najlepszych rzeczy, jakie mnie spotkały. Dawno nie czułam się tak szczęśliwa, wróciłam pełna pozytywnej energii, uśmiechu, masy cudownych wspomnień i czerwonej opalenizny. ;)
Czas na relację z najbardziej wyczekiwanego przeze mnie wydarzenia, czyli VIII Mazurskich Zawodów Balonowych w Ełku, które odbyły się w poprzedni weekend. Rok temu miałam możliwość pojechać na nie po raz pierwszy (post z poprzedniego roku) i zostałam tak oczarowana, że teraz, już jako oficjalny członek Białostockiego Klubu Balonowego, nie mogłam ich ominąć. Wprawdzie w tym roku również nie udało mi się uczestniczyć w nich od początku, ale niesamowite widoki, świetna pogoda, atmosfera i wiele innych czynników zrekompensowało mi to z nawiązką. Nie robiłam mnóstwa zdjęć, wolałam skupić się na oglądaniu na żywo, tak, żeby niczego nie stracić. Warto było łapać każdy widok, uwierzcie. :)
Nareszcie przybywam z czymś ciekawszym! Mam dziś dla Was sporo zdjęć z wydarzenia, w którym miałam okazję uczestniczyć w poprzedni weekend, a mianowicie VII Mazurskich Zawodów Balonowych w Ełku. Wprawdzie nie miałam możliwości być na miejscu od początku całej imprezy, jednak nie przeszkodziło mi to w zrobieniu naprawdę wielu zdjęć. :)