Pages

Navigation Menu

Pokazywanie postów oznaczonych etykietą inne. Pokaż wszystkie posty

Happy Easter

Chciałabym Wam życzyć udanych i pogodnych świąt, podczas których będziecie mieli okazję odpocząć od wszelkich problemów i zmartwień, spędzić czas w gronie rodzinnym i wchłonąć całą pozytywną atmosferę. Mam nadzieję, że śnieg za oknem nie przeszkodzi Wam w realizacji świątecznych planów ;)  Enjoy! ;*

New in

I jak Wasze samopoczucie? ;)  Ja jak na razie jestem zadowolona - zdążyłam odpocząć, ale zakwasy zaczęły dawać się we znaki. Taak, kochane zakwasy :>

Review

Dziś mam dla Was dość długi post, lecz mam nadzieję, że wytrwacie :)

Ho ho ho!

I jak czujecie się po Świętach? Ja się już trochę przejadłam, ale teraz zaczynam głodówkę ;D

Merry Christmas!

W przerwie pomiędzy przygotowaniami do Wigilii znalazłam chwilę, której nie mogło zabraknąć, czyli tej na napisanie świątecznego posta specjalnie dla Was ;) 
 Dziś chciałabym Wam życzyć, aby spełniły się Wasze wszystkie marzenia, abyście dotarli do celu, który sobie wyznaczyliście, dostali mnóstwo wymarzonych prezentów, a Wasze Święta były naprawdę udane i niezapomniane ;*

Carmex

A ja doczekałam się już pierwszego prezentu świątecznego w postaci rewelacyjnej paczki od Carmexu! Sprawili mi wielką niespodziankę mianując mnie jednym z dziesięciu ambasadorów marki Carmex w Polsce ;)

Christmas wishes

Jakie to cudowne uczucie - po południu kładłam się z laptopem, żeby obejrzeć serial, później naszło mnie jeszcze na film, a od kiedy pół godziny temu wstałam za oknem znajduje się cudowna, gruba warstwa białego puchu <3  O tak, zdecydowanie czuję już Święta :)

Głucha noc

Jak minęły Wam mikołajki? Spadło choć trochę śniegu? Szczerze, to liczę na to, że w ten weekend zrobię pierwsze zimowe zdjęcia <3

Grudzień ♥ + wyniki

Czujecie już tą grudniową atmosferę? Do mnie jeszcze nie dociera. Jakoś ciężko jest mi oswoić się z myślą, że już za chwilę przywitamy Święta. Oby były białe ^^

Inspired Decor

W tym roku wyjątkowo nie miałam czasu na to, aby myśleć o Świętach, co w moim przypadku jest bardzo dziwne. Do tej pory zwykle miałam już ułożone plany dotyczące prezentów, dekoracji i różnych innych związanych ze Świętami sprawach. A Wy myślicie już o zbliżającym się grudniu?