Jak mogę go określić? Raj dla kobiet i dziewcząt, jak większość takich sklepów zresztą. (: Mnóstwo sukienek, spódnic, przeróżnych swetrów i bluzek. Ceny również bardzo przystępne.
A oprócz tego? Buty, buty i jeszcze raz buty! Szpilki, koturny, trampki, botki, czego dusza zapragnie. Skala rozmiarów również pokaźna, także każda znajdzie coś dla siebie. :)
Jeśli masz chwilkę, to proszę o kliknięcie w linki, byłabym bardzo wdzięczna. :)
Ostatnio wprowadzam trochę zmian, więc wpadłam na kolejną.
Do tej pory byłam przeciwniczką obserwowania za obserwowanie, ale stwierdziłam, że teraz co jakiś czas będę organizować akcję z wymianą obserwatorów, co Wy na to? :)
Spróbuję zacząć od dzisiaj.
Tak więc, jeśli dodasz mój blog do obserwowanych i napiszesz w komentarzu, że zaobserwowałeś, to na pewno się zrewanżuję! (:
Akcja trwa do niedzieli, kochani!





.jpg)
