Aj, zaniedbuję Was. Nie wiem co z tym zrobić, bo obiecywanie, że się poprawię i tak nie ma sensu. Żebym chociaż mogła wstawiać ze 2 posty w tygodniu, to już byłoby lepiej, ale niestety zdjęć brakuje, a jak wiadomo posty bez zdjęć nie są zbyt ciekawe... No ale cóż, zobaczymy jak będzie.
Witajcie. Piątek, mamy piątek! Jak Wam minął ten tydzień? Ja posiedziałam sobie w domu ze względu na chorobę, która jeszcze nie do końca mnie opuściła, ale czuję się lepiej. Co zrobiłam w tym czasie? Ogarnęłam sporo na komputerze, zrobiłam porządek ze zdjęciami, poodwiedzałam blogi, a nawet przygotowałam dla Was stylizację! :) Mam nadzieję, że się cieszycie.
No i mamy wrzesień! Cieszycie się? Ja w sumie tak. Od zawsze lubiłam jesień, a w tym roku mam zamiar wyszukać sporo jesiennych inspiracji i stworzyć zdjęcia właśnie na ich wzór. Myślę, że jest to dobry pomysł na odkrycie czegoś nowego, co Wy na to? :)