Pages

Navigation Menu

Pokazywanie postów oznaczonych etykietą outfit. Pokaż wszystkie posty

Chinese Painting Sweatshirt


I co ja Wam mogę powiedzieć. Nie było postu na święta, nie było postu na nowy rok, nie było życzeń, nie było niczego. Nic jednak na to nie poradzę, ponieważ z przyczyn niezależnych ode mnie byłam odłączona od komputera aż do teraz. Nie pozostało mi nic innego, jak tylko życzyć Wam szczęśliwego nowego roku.

Lights


No nie mogłam się powstrzymać od chęci napisania posta bez względu na późną porę. Chcę w końcu wrócić do normalnego funkcjonowania bloga i mam nadzieję, że uda mi się to jak najszybciej. :)

OneRepublic | Something I need.


Ajajaj, nie było mnie tu trochę. Ten tydzień zaczęłam tak naprawdę dopiero w połowie przez wredne choróbsko, które pokonało mnie całkowicie. Teraz już tylko zebrać ostatki sił na najbliższy tydzień, a później można się "wyłączyć" (:

Hello December


Eh, takie małe marzenie o świeżutkim śniegu na 1 grudnia legło w gruzach, ale powinnam się tego spodziewać. Nieważne. I tak cieszę się, że w końcu mamy ten miesiąc, teraz wszystko powinno szybko zlecieć ;p Moi rodzice są niestety bardzo przewrażliwieni, a i mi samej nie uśmiecha się wychodzenie na sesję w taką pogodę, tak więc jak na razie zdjęcia będziemy robić w moim pokoju, takie urozmaicenie (:

Aurora | Runaway

Aj, zaniedbuję Was. Nie wiem co z tym zrobić, bo obiecywanie, że się poprawię i tak nie ma sensu. Żebym chociaż mogła wstawiać ze 2 posty w tygodniu, to już byłoby lepiej, ale niestety zdjęć brakuje, a jak wiadomo posty bez zdjęć nie są zbyt ciekawe... No ale cóż, zobaczymy jak będzie.
Dzisiejsze zdjęcia, to masakra jakaś. Zanim się wyrobiłyśmy, to już zaczynało się ściemniać, a że lustrzanka ma zepsutą lampę, to katorga totalna. Aż wstyd mi wstawiać te zdjęcia, ale nie chcę tak strasznie zapuszczać bloga. W ramach rekompensaty dla Was, jak i dla mojego sumienia, jutro wyciągam P. na powtórkę, być może nawet w tych samych ciuchach (no chyba, że zrezygnuję ze spódniczki, bo za ciepło mi nie było...c:). No ale nie narzekajmy, cieszmy się tym, co mamy. Jedna z nowości - sweterek. Przepraszam też wszystkich wiernych komentatorów, postaram się odwiedzić Wasze blogi i nadrobić zaległości! Życzę wszystkim udanego weekendu (:

photos by Paulina

sweterek - rynek; spódniczka - Oasap; naszyjnik - Chicnova; bransoletka - Persunmall, trampki - Converse

First birthday


Dziś jest jeden z dość ważnych dni w moim życiu. Co takiego? Otóż, kochani, dzisiaj mija dokładnie rok odkąd zmieniłam adres bloga i usunęłam wszystkie posty, czyli tak jakby zaczęłam od nowa. Czy coś się zmieniło przez ten rok? Z pewnością. Zmienił się mój styl, może i nawet sposób pisania na bardziej przemyślany, zmieniła się z pewnością jakość zdjęć, bo nadal się uczymy. Zmieniłam się też ja sama, nawet bardzo. W tym momencie blog ma ponad 29 tysięcy wyświetleń i 440 obserwatorów, za co bardzo chciałabym Wam podziękować, bo jak wiadomo bez Was za wiele bym nie osiągnęła, nie istniałabym. Mam nadzieję, że będę rozwijać się coraz bardziej, że będzie Was tu coraz więcej i nadal będzie podobało Wam się to co robię.

Seattle

Witajcie. Piątek, mamy piątek! Jak Wam minął ten tydzień? Ja posiedziałam sobie w domu ze względu na chorobę, która jeszcze nie do końca mnie opuściła, ale czuję się lepiej. Co zrobiłam w tym czasie? Ogarnęłam sporo na komputerze, zrobiłam porządek ze zdjęciami, poodwiedzałam blogi, a nawet przygotowałam dla Was stylizację! :) Mam nadzieję, że się cieszycie.

Energy

Bardzo cieszy mnie to, że spodobał Wam się poprzedni post. Zaczynam zbierać tematy na kolejne, tak więc myślę, że jeden post przemyśleniowy w tygodniu spokojnie będzie :) Chciałabym też podziękować Wam za komentarze, wyświetlenia i liczbę obserwatorów, która wciąż rośnie. Jest to ogromna motywacja do dalszego działania za którą bardzo Wam dziękuję! :)

Welcome September

No i mamy wrzesień! Cieszycie się? Ja w sumie tak. Od zawsze lubiłam jesień, a w tym roku mam zamiar wyszukać sporo jesiennych inspiracji i stworzyć zdjęcia właśnie na ich wzór. Myślę, że jest to dobry pomysł na odkrycie czegoś nowego, co Wy na to? :)

Sorry Boys | Phoenix

Jak Wasze nastroje na powrót do szkoły? Ja jestem nastawiona w miarę pozytywnie. Gorzej i tak nie będzie, a myśli zajęte będą zupełnie czym innym. Byle do przodu, nie?

Muse | New born

Może to dziwne, ale nie będę narzekać na koniec wakacji, na przeszkody, które uniemożliwiły mi zrealizowanie wielu planów. Dlaczego nie mam zamiaru marudzić? Obiecałam pewnej osobie zmianę podejścia do życia. Zmianę, którą mam zamiar zrealizować. Koniec narzekania. Przynajmniej na razie c:

I don't want realism, i want magic!

Na dziś razem z P. miałyśmy w planach sesję portretową, jednak nie bardzo nam to wyszło i nie miałyśmy ochoty dalej się z tym bawić, dlatego wyszły normalne, może i outfitowe zdjęcia :)