Aj, zaniedbuję Was. Nie wiem co z tym zrobić, bo obiecywanie, że się poprawię i tak nie ma sensu. Żebym chociaż mogła wstawiać ze 2 posty w tygodniu, to już byłoby lepiej, ale niestety zdjęć brakuje, a jak wiadomo posty bez zdjęć nie są zbyt ciekawe... No ale cóż, zobaczymy jak będzie.
Witajcie. Piątek, mamy piątek! Jak Wam minął ten tydzień? Ja posiedziałam sobie w domu ze względu na chorobę, która jeszcze nie do końca mnie opuściła, ale czuję się lepiej. Co zrobiłam w tym czasie? Ogarnęłam sporo na komputerze, zrobiłam porządek ze zdjęciami, poodwiedzałam blogi, a nawet przygotowałam dla Was stylizację! :) Mam nadzieję, że się cieszycie.
No i mamy wrzesień! Cieszycie się? Ja w sumie tak. Od zawsze lubiłam jesień, a w tym roku mam zamiar wyszukać sporo jesiennych inspiracji i stworzyć zdjęcia właśnie na ich wzór. Myślę, że jest to dobry pomysł na odkrycie czegoś nowego, co Wy na to? :)
Cudowną pogodę mamy przez te ostatnie kilka dni, nieprawdaż? c: Dziś jednak w końcu udało mi się wyrwać na kilku godzinny spacer do parku, potrzebowałam tego! A zaraz po powrocie do domu, co? Deszczyk. No może deszczyk, to mało powiedziane...:) Byłam na siebie strasznie zła, dlatego że minęły już 2 tygodnie, a ja zupełnie nic nie zrobiłam. Nienawidzę takiej świadomości.
Początek wakacji uznaję za jak najbardziej udany dzięki wypadowi do galerii razem z chłopakami już w piątek ;p Możliwe, że nie będzie mnie tu zbyt często, ponieważ te wakacje mam zamiar wykorzystać baardzo aktywnie, rzadko przesiadując w domu. Razem z A. zaczynamy też "rywalizację" w ćwiczeniach, więc trzymajcie kciuki, bo mam zamiar go pokonać! Haha :D