Pages

Navigation Menu

Pokazywanie postów oznaczonych etykietą ogłoszenie. Pokaż wszystkie posty

Results


Sukienka trafia do...

 

...czyli Kari.basiak@interia.pl

Gratuluję!  

Results

Niedługo, mam nadzieję jak najszybciej, będę miała dla Was nowe zdjęcia. Dziś natomiast króciutkie ogłoszenie wyników konkursu z Oasap. Tak więc, wybrana bluza trafia do...


...Joanny Pańkowskiej

Gratuluję! :)

Oasap giveaway

Wakacje niestety dobiegają już końca, ale mam dla Was małe pocieszenie! :) Razem z firmą Oasap zorganizowaliśmy konkurs, w którym do wygrania jest jedna, wybrana przez zwycięzcę bluza spośród prezentowanych poniżej.

1. tutaj  2. tutaj  3. tutaj  4. tutaj  5. tutaj

WARUNKI:
1. Zarejestruj się na stronie Oasap.
2. Polub stronę Oasap na Facebooku. TUTAJ
3. Zaobserwuj mojego bloga przez Google lub polub moją stronę na Facebooku. (tutaj)
4. W komentarzu pod tym postem zostaw swoje imię i nazwisko, email, na który zostało założone konto na stronie Oasap oraz numerek bluzy, którą wybierasz.

ABY KONKURS NIE ZOSTAŁ ANULOWANY POTRZEBNE JEST PONAD 50 ZGŁOSZEŃ. 

KONKURS TRWA OD 24.08 DO 02.09, POWODZENIA! :)

Zwycięzca zostanie wylosowany poprzez generator liczbowy.
Wszystkie warunki zostaną sprawdzone!

Sponsorem konkursu jest Oasap.


First birthday


Dziś jest jeden z dość ważnych dni w moim życiu. Co takiego? Otóż, kochani, dzisiaj mija dokładnie rok odkąd zmieniłam adres bloga i usunęłam wszystkie posty, czyli tak jakby zaczęłam od nowa. Czy coś się zmieniło przez ten rok? Z pewnością. Zmienił się mój styl, może i nawet sposób pisania na bardziej przemyślany, zmieniła się z pewnością jakość zdjęć, bo nadal się uczymy. Zmieniłam się też ja sama, nawet bardzo. W tym momencie blog ma ponad 29 tysięcy wyświetleń i 440 obserwatorów, za co bardzo chciałabym Wam podziękować, bo jak wiadomo bez Was za wiele bym nie osiągnęła, nie istniałabym. Mam nadzieję, że będę rozwijać się coraz bardziej, że będzie Was tu coraz więcej i nadal będzie podobało Wam się to co robię.

Przypominajka

Przypominam o konkursie! Macie czas do soboty! ;)