Na wielu blogach zaczyna pojawiać się tag "Back to school". Ja takiego typowego tagu nie zrobię, bo tak naprawdę nic konkretnego oprócz zeszytów nie mam (no ale chociaż to mogę pokazać :D). Pogoda również nie sprzyja sesjom, tak więc dziś zobaczycie kilka nowości, które ostatnio wpadły w moje ręce. Jednak na poznanie zawartości paczki musicie jeszcze trochę poczekać :)
Jak minęły Wam święta? ;) Ja uważam je za udane, choć przez chwilę można było odpocząć od wszelkich obowiązków :p Teraz zaczyna się dla mnie wyczerpujący okres, więc wybaczcie, jeśli posty będą rzadziej.
Czy tylko ja wyczuwam już wiosnę? Mimo, że niewiele śniegu nadal się utrzymuje, a temperatura nie przekracza kilku stopni, słońce działa na mnie uspokajająco ;) Mam nadzieję, że już niedługo powita nas prawdziwa wiosna zgodnie z kalendarzową obietnicą ;)
Czujecie już tą grudniową atmosferę? Do mnie jeszcze nie dociera. Jakoś ciężko jest mi oswoić się z myślą, że już za chwilę przywitamy Święta. Oby były białe ^^
Wczoraj, na poprawę humoru po ciężkim dniu dostałam przesyłkę od sklepu Promyczek. Biżuteria jest przepiękna, wygląda na solidną i na pewno zrobi wrażenie. Jeśli szukacie czegoś drobnego, być może na prezent, to sprawdzi się idealnie, zarówno pod względem wyglądu jak i ceny :)
Przeziębienie i okropna pogoda niestety odbierają mi możliwość stworzenia dla Was outfitu. Mam nadzieję, że niedługo wszystko choć trochę się polepszy i stylizacje zapełnią bloga :)