Wakacje niestety dobiegają już końca, ale mam dla Was małe pocieszenie! :) Razem z firmą Oasap zorganizowaliśmy konkurs, w którym do wygrania jest jedna, wybrana przez zwycięzcę bluza spośród prezentowanych poniżej.
WARUNKI:
1. Zarejestruj się na stronie Oasap.
2. Polub stronę Oasap na Facebooku. TUTAJ
3. Zaobserwuj mojego bloga przez Google lub polub moją stronę na Facebooku. (tutaj)
4. W komentarzu pod tym postem zostaw swoje imię i nazwisko, email, na który zostało założone konto na stronie Oasap oraz numerek bluzy, którą wybierasz.
ABY KONKURS NIE ZOSTAŁ ANULOWANY POTRZEBNE JEST PONAD 50 ZGŁOSZEŃ.
KONKURS TRWA OD 24.08 DO 02.09, POWODZENIA! :)
Zwycięzca zostanie wylosowany poprzez generator liczbowy.
Wszystkie warunki zostaną sprawdzone!
Sponsorem konkursu jest Oasap.


