Chyba jeszcze nie dotarło do mnie, że mamy już wakacje. Tempo minionego roku szkolnego było zdecydowanie za szybkie, tygodnie uciekały mi jeden za drugim, dużo się działo. Zakończyłam naukę w gimnazjum, a tym samym pewien etap w swoim życiu. Niesamowicie cieszę się z tego, że nareszcie zmienię otoczenie. Nie mam za czym tęsknić, a wydaje mi się, że teraz będzie tylko lepiej. :)