Pages

Navigation Menu

Pokazywanie postów oznaczonych etykietą denim. Pokaż wszystkie posty

LemOn | Wiem, że nie śpisz


Mamy lipiec! Jak mija Wam początek wakacji? U mnie jak na razie dość spokojnie, a najlepsze jest to, że nie marnuję żadnego dnia na spanie i wstaję raniutko, może niekoniecznie o własnych siłach, ale to i tak już duży postęp. :) Na początku przyszłego tygodnia wyjeżdżam, żeby w końcu odetchnąć. Dostępu do internetu mieć nie będę, ale z pewnością nie zabraknie zdjęć, mamy trochę pomysłów na sesje, więc mam nadzieję, że wrócę z nieco bardziej oryginalnymi zdjęciami, niż dotychczas. :)