Chwilowe zamroczenie podczas zakupów spotkało już chyba każdą kobietę. Czym się to kończy? W moim wypadku pozowaniem w ponad trzydziestostopniowym upale w czarnym i dość ciepłym zestawie. Rada na przyszłość? Przed zamówieniem czegokolwiek zastanówcie się, czy jest Wam potrzebne właśnie teraz. :)